Kartal Belediyesi Engelsiz Yaşam Fuarında » Boşnak Medya
SON DAKİKA

Kartal Belediyesi Engelsiz Yaşam Fuarında

Bu haber 26 Kasım 2015 - 16:10 'de eklendi ve 27 views kez görüntülendi.

“Kartal’a Engel Yok!” sözünü belediyeciliğin temel felsefesi haline getiren Başkan Altınok Öz’ün öncülüğündeki Kartal Belediyesi, engelli vatandaşlara yönelik projelerini tanıtmak amacıyla EYAFexpo Engelsiz Yaşam Fuarı’nda yer alacak. Dünya Engelliler Günü kapsamında 3 – 6 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Engelsiz Yaşam Fuarı’nda Kartal Belediyesi’nin standı bulunacak.

Kartal Belediyesi, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan EYAFexpo Engelsiz Yaşam Fuarı kapsamında Engelsiz Bilgi Evi, Engelsiz Üretim Atölyesi, Evde Kişisel Bakım ve Kuaförlük Hizmeti ile İşitme Engelliler Orkestrası projelerini anlatacak. Engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç insanların hayatlarını kolaylaştıracak ürün ve teknolojilerin tanıtıldığı fuarda Kartal Belediyesi’nin standı 11. holde yer alacak.

3 – 6 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan EYAFexpo Engelsiz Yaşam Fuarı’nı ziyaret etmek isteyen engelli vatandaşlar, 0216 280 56 61 ya da 0216 280 56 64 numaralı hattan Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Engelliler Koordinasyon Birimini arayarak kayıt yaptırabilirler.

Ayrıca Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Orkestrası, 3 Aralık Perşembe İstanbul Fuar Merkezi’nde saat 11.00’da bir konser verecek.

 

KAYNAK: http://www.kartal24.com/50734-kartal-belediyesi-engelsiz-yasam-fuarinda-2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok