Ergenliğe 3 Yaşında Giren Kız Sizi de Şaşırtacak !! » Boşnak Medya
SON DAKİKA

Ergenliğe 3 Yaşında Giren Kız Sizi de Şaşırtacak !!

Bu haber 20 Aralık 2021 - 17:31 'de eklendi ve 61 views kez görüntülendi.

3 yaşındaki kızını lavaboya götüren anne, korkunç gerçekle yüzleşmek zorunda kaldı! iç çamaşırında kan gördü

Russ ve Dawn Hazael çifti küçük kızlarının hızla büyüdüğünü öğrenince korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kaldı. Çift 3 yaşındaki kızlarının regl olduğunu görünce neye uğradıklarını şaşırdı.

 

29 Eylül 1993’te dünyaya gelen Alyssa’nın doğduğunda sağ kolunda belli belirsiz doğum lekesi vardı. Bu lekeyi önemsemeyen aileyi daha sonra ilginç olaylar bekliyordu.Her şey normal giderken 20 aylık olan Alyssa’nın yatağında anne Dawn şaşırtıcı bir şey keşfetti.

Vakit kaybetmeden doktora giden aileye doktorlar kanın çocuğun genital bölgesinden geldiğini söylediler.

4

 

İlk olarak küçük kızın istismar edildiğini düşünen doktorlar aileyi sorguya çekti. Aile’nin böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylemesi üzerine küçük kızın karın bölgesine ultrasonla bakılmasına karar verildi.

5

 

Alyssa’ye ultrasonla bakan doktorlar küçük kızın sağ yumurtalığında kist tespit etti. Kanamaya da bu kistin sebep olduğunu söylediler. Ancak doktorların bir şüphesi daha vardı ki o da kanser.

6

 

Doktorlar 20 aylık Alyssa’yi ameliyata alıp kisti biyopsiye gönderdiler. Aile bir ay sonra kızlarında binde bir görülen iyi huylu Folikül kist olduğunu öğrenince biraz rahat nefes aldı. Alyssa 1 yıl sonra lavaboya gittiğinde anne kızının iç çamaşırında kan görünce adeta yıkıldı. Tekrar doktora giden aile kızlarının regl olduğunu öğrendi.

7

 

Alyssa vücudundaki östrojen seviyesinin aşırı yükselmesiyle ergenliğe 10 yıl önceden girmiş oldu. Kaynak: TLC

8

 

 

9

 

haberler.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok