Dolar : Alış : 3.7719 / Satış : 3.7787
Euro : Alış : 4.5155 / Satış : 4.5237
HAVA DURUMU
hava durumu

Istanbul10°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 41 Kategoride 2156 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Boşnak şarkıcı O ses Turkiye’yi Coşturdu ( İzleyelim)

10 Kasım 2015 - 7.627 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»Boşnak şarkıcı O ses Turkiye’yi Coşturdu ( İzleyelim)

Yusuf Yüksek 31 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Balkan müzikleri ile uğraşıyor. Şansımı denemek istedim diye Yusuf, Balkan müziklerini daha majör ve farklı buluyor. Yusuf müzik üzerine hayallerine ulaşabilmek için O Ses Türkiye yarışmasını bir basamak olarak görüyor.

 

Yusuf Yüksek 31 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Balkan müzikleri ile uğraşıyor. Şansımı denemek istedim diye Yusuf, Balkan müziklerini daha majör ve farklı buluyor. Yusuf müzik üzerine hayallerine ulaşabilmek için O Ses Türkiye yarışmasını bir basamak olarak görüyor. 

Jüri üyelerini döndürebilirse aklında bir isim olduğunu ve onun için şarkıları olduğunu söyledi.

Yarışmadan umutlu olan Yusuf başaracağına inanıyor.

Yusuf Yüksek sahneye Beni Bırakın performansıyla çıktı. Yusuf’u sahne arkasında ailesi destekliyor.

Yusuf’a ilk dönen Ebru Gündeş oldu. Son anda Murat Boz’da döndü ve Yusuf Yüksek 2 jüri üyesini döndürmeyi başardı.

Yusuf kendisine dönen jüri üyelerinden Murat Boz’u seçti.

KAYNAK: http://www.haberdeposu.net/haber/18853/o-ses-turkiye-yusuf-yuksek-beni-birakin-performansi.html

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

  • sinan cerit

    Asker arkadaşım kardeşim adam gibi adam inşallah iyi yerlere gelir desteğimiz ve dualarımız seninle…

  • Serkan Bölükbaşı

    Selma Cehiç hanımefendi müzik evrensel bir olay tabiki olan savaşı onaylamadığımız gibi kardeşimiz YUSUFun bu şarkıyı söylemesinde bir sakınca görmüyorum. savaştan sırf savaşmamak için nice kaçmış insanlar var illede kalıp birilerini mi öldürmesi gerekiyordu goran veya stefanların. almanyaya kaçmış kafanalarda srp şarkısı söyleyip dinleyen müslüman bosnalılara ne demeli ve bizlere ait nice otantik müsliman şarkıları söyleyen katolik ve hıristiyanlar biliyor tanıyoruz . sizi kardeşimizin başarısının arkasında durmanı beklerken saçma bir kınama içersindesiniz ve gerçekten ayıplanacak bir durum sizinki.

  • Serkan Bölükbaşı

    Selma Cehiç burda millete tarih dersi vereceğinize ljubljanada değilde bosnada yaşamalıyıdın evet biz sancak kökenli türkiyede doğmuş 1-2 ci kuşaklarız siz bosnalılarında biz sancaklılara karşı antipatisini de iyi biliriz bosna bu gün özgürlüğüne sahip se en büyük desteği biz sancaklılardan almıştır bunuda cümle alem bilir sizin bosnalı eli silah tutan gençleriniz anne ve bacılarını bırakıp avrupa ülkelerine kaçarken bizim sancaklı bosnada yaşıyan gençlerimiz bosnaya sahip çıkmıştır . burda saçma sapan politik bir polemik yaratıp bosna tarihinden bahsedeceğinize SANDZAK KÖKENLİ Kardeşimizin başarısını lekelemeye çalışmak gibi aciz bir çaba içersindesiniz. ljubljana yerinde bosnaya dönün de ülkenize sahip çıkın öncelikle

İlgili Terimler :
Boşnak Medya © 2016 Tüm hakları saklıdır »
error: İçerik Koruma Devrede!