Boşnak Medya Saldırıya Uğradı !! » Boşnak Medya
SON DAKİKA

Boşnak Medya Saldırıya Uğradı !!

Bu haber 16 Haziran 2017 - 17:56 'de eklendi ve 42 views kez görüntülendi.

Haber: Şevket KOÇ

5 Yıldır Boşnak ve Balkan camiasına kültür ve tarih başta olmak üzere kaliteli yayın yapan ve her geçen gün kalitesini yükselterek ilerleyen Boşnak medya sitesi bugün ( 16 Haziran 2017) saat 17.20-17.40 arası sanal saldırıya maruz kaldı

 

Hosting servisine bağlı olduğumuz VENOV TELEKOM’dan uyarı aldığımızda aslında şaşırmadık.Çünkü bize karşı ister istemez bir çekememezlik oluştu.Kendileri bu seviyeye gelemeyen ve giderek kıskançlıktan ileri boyuta taşan davranışlar bekliyorduk.

Önce iftiralara maruz kaldık..Sonra da sosyal medyada saçma sapan yorumlar ile seviyesi düşük ifadelerle küçük düşürmeye çalışanlar oldu..Ama biz bunların hiçbirine kulak asmadık ve asmayacağız.

Bugünkü sanal saldırının bağlı olduğumuz sunucu firmasındaki 1500 siteden sadece 2’sine o da sahipleri Pendikli Boşnaklara ait olan sitelere yapılması,saldırının bu civarda bizleri tanıyan kişiler tarafından yapıldığı düşüncesini akla getirdi.

Ne olursa olsun,kim ne yaparsa yapsın bizler çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda asla geri dönmeyeceğiz.Yolumuza aydınlık ufuklara doğru  Alija İzetbegoviç ‘in fikirleri doğrultusunda ve Boşnak Balkan camiasına hizmet vermeye devam edeceğiz..Bizleri kimse engelleyemez !!

Kamuoyuna Saygı ile duyurulur..

 

BOŞNAK MEDYA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok