Dolar : Alış : 4.6484 / Satış : 4.6568
Euro : Alış : 5.4621 / Satış : 5.4720
HAVA DURUMU
hava durumu

Istanbul28°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 41 Kategoride 2281 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bosna’da İnanılmaz İddia !

02 Mart 2018 - 685 kez okunmuş
Ana Sayfa » Bosnadan Haberler»Bosna’da İnanılmaz İddia !

Zeynep Işıl Hamziç  Boşnak Medya

Haberin Türkçe çevirisi  Bosna Boşnak Medya- Edib Kurtoviç
 
Kaynak :Dnevni avaz
 
Bosna Hersek’te gerçekleşen dolandırıcılıkla ilgili savcıların bu sahtekarlıkları keşfettiklerini ve Şerif Patkoviç’in iş arkadaşı olan Salko Bukvarević’in savunma soruları için savunma bakanıyla bir görüşme gerçekleştirdiklerini öğrendik.
 
 
Haber ve İddiada;
Toplantı, yarın hükümetin karargâhında yapılacak ve Savaş gazileri BHF savaş yönetim kurulu üyeleri katılacak. Skandalda, Patkoviç  savaşçıları, parasını kendi oğlunun hesabına geçirmesi bu dolandırıcılığı ortaya çikardık . hem adli yönden hem hukuken biliniyordu. Dava açılması bekleniyor . Askerler için barınak yapmak için Toplanılan para yok oldu .
Gazi İşleri Federasyonu Bakanlığı’na dan 2016 için denetim raporu düzenlendi, özürlü savaş gazileri ve gazi nüfusu, Yönetim Kurulunda söz sabihi olan Patković cumhurbaşkanlığına konut Vakfı çalışmalarına düzensizlik yaptıtığı ortaya çiktı. Denetçiler, bu nedenle konut bakımı ve gazilerin konutlarına 675,000 KM harcandığını, ancak “Vakfı desteklemek için cari transferler için para harcama programının 2016 FBiH Bütçesi Yürütme Yasasının 37. Maddesi uyarınca tahsis kriterlerini belirlemediğini ögrenmiş bulunmaktayız.
 
 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler : ,
Boşnak Medya © 2016 Tüm hakları saklıdır »
error: İçerik Koruma Devrede!