Arnavutlar,Bu Habere Dikkat !! Arnavutça Kursu Başlıyor.. » Boşnak Medya
SON DAKİKA

Arnavutlar,Bu Habere Dikkat !! Arnavutça Kursu Başlıyor..

Bu haber 17 Eylül 2017 - 16:40 'de eklendi ve 129 views kez görüntülendi.

Haber:Adem Becerikli Llabjani

Ankara’da Arnavutça kursu başlıyor. İlk ders 30 Eylül 2017 (Cumartesi günü), saat 13:00’da yapılacaktır. 
Kursa katılmak isteyenlerin aşağıdaki e-posta adresine ad, soyad ve telefon numarası göndermeleri rica olunur.

NOT:
• Kurs haftada iki kere yapılacaktır.
• Kurs ücretlidir (100TL aylık).
• Kurs sonunda sertifika verilecektir.
• Kurs yaklaşık 8 ay sürecektir.

E- posta:
[email protected]
Tel: 
+90 312 324 62 89
Adres:
Arnavut Kültür Merkezi “Sami Frashëri”
Sakarya Mahallesi, Hamamönü Göztepe Sokak, No: 25 Altındağ / ANKARA
Saygılarla, 
“Türkiye’de Arnavut Ögrenci Birliği, Ankara”
————————————————————————————————-

Njoftim
Fillon Kursi i Gjuhës Shqipe në Ankara
Për të gjithë ata që duan të mësojnë Gjuhën Shqipe me datë 30 Shtator 2017 (ditën e shtunë) ju lutemi të paraqiteni për regjistrim në “Qendrën Kulturore Shqiptare” në Hamamönü midis orës 13.00-15.00, ose të na dërgoni të dhënat si në vijim: emrin, mbiemrin dhe numrin e telefonit në adresën [email protected]

Faleminderit!
Me respekt, 
“Unioni Studentor Shqiptar në Turqi, Ankara”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok